• День рідної мови

  День рідної мови

  Мова – це не тільки засіб спілкування. Вона дає змогу дати визначення культурі, природі, історії, роду людському і його родоводу. На сьогодні, за даними ЮНЕСКО, у світі є більше шести тисяч мов, 95% з яких використовуються у побуті всього у 4% населення планети. Збереження мов, що перебувають під загрозою зникнення, є важливим елементом дбайливого ставлення до всієї різноманітності людських культур і всесвітньої спадщини. Завдяки мові живуть традиції, вона пробуджує інтерес до пізнання світу і сприяє виявленню поваги до нашого минулого і до планети, яку ми населяємо, є елементом, що об’єднує людей незалежно від місця і часу їхнього проживання.

  Continue reading
 • Вшанування Героїв Небесної сотні

  Вшанування Героїв Небесної сотні

  Сьогодні в нашій школі відбулися виховні години на вшанування роковин трагічних подій на Майдані, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Біля експозиції шкільного музею "Герої не вмирають" було виставлено почесну варту та представлено літературно-музичну композицію "Слава Героям". Колектив школи вшанував пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

  Continue reading
 • Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея

  Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея

  13 січня 2017 року в нашій школі відбулася зустріч вчителів району з колегою з Південної Кореї: "Виклики сучасної освіти: Україна і Корея". Зустріч було організовано за підтримки надійного партнера нашої школи - Федерації Всесвітнього миру в Україні. Голова Федерації Михайло Ільїн запросив до школи Ю Мі Гьон (Yoo Mi Kyung), вчителя історії школи Сонджон у Сеулі. 

  Continue reading
 • Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності

  Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності

  19 грудня 2016 р. на території спеціалізованої школи IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулося два тренінги «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти» (для учнів молодшої та середньої, а також середньої та старшой школи). Тренінги були проведені в рамках проекту «Сприяння розвитку інклюзивних освітніх програм для вразливих категорій дітей та молоді в ситуації ризику», який підтримується Агенством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і реалізується ЛОМГО «АМІ – Схід» за піртнертсва з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ).

  Continue reading

Навчальна робота

На допомогу школярам! Середа, 03 лютого 2016

Перелік електронних ресурсів для дистанційного навчання учнів:

Мікрорайон школи

Мікрорайон

спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням

англійської мови № 85 міста Києва

вул. Деміївська: (непарні номери будинків)

пров. Деміївський: № 6, 7, 8

просп. Голосіївський: № 30, 30-А, 30-Б,

30-В, 32, 46/1, 46-А, 48

просп. Валерія Лобановського, № 196

(Розпорядження Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації від 25.05.2016 року № 284 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку на закріпленій території обслуговування загальноосвітніми закладами району»)

Read more

Наказ про конкурсний прийом до школи

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ № 85

МІСТА КИЄВА

 

Н А К А З

“20” січня 2017 року                                                                 № 22

Про організацію конкурсного прийому дітей до школи

в 2016-2017 навчальному році

            На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 778, Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 19.06.2003 № 389, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 за № 547/7868, згідно зі Статутом школи, на виконання рішення педради школи № 1/1 від 10.01.2017, з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до школи:

Read more

small school 85 logo

Шкільний портал

Слідкуйте за нами

Навчальна робота                    

Науково-методична робота

Соціально-психологічна служба