Прийом до 1-х класів

З 01 червня 2020 року розпочнеться прийом заяв до закладів загальної середньої освіти міста Києва. Надаємо для ознайомлення і виконання наказ Департаменту освіти і науки міста Києва від 27 травня 2020 р. № 86 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році", що додається в "докладніше"

• Увага карантин!

Завдання для опрацювання  у розділі "Дистанційне навчання" - "Завдання для самостійного опанування матеріалу"

Continue reading

Поради для захисту від коронавірусної інфекції

7 порад для захисту від коронавірусної інфекції

21 травня - День вишиванки

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

День вишиванки - народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Continue reading

Посилання на завдання для кожного класу

small school 85 logo

Шкільний портал