Скринька

•

Для налагодження онлайн-зв’язку/спілкування між учасниками освітнього процесу: учителями, батьками та учнями  з 11 січня 2021 року  почне діяти "ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА"  - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     (адресу буде розміщено у класних групах Viber).

Відповіді будуть надаватися у терміни, визначені чинним законодавством України.

Відповіді на поставлені питання:

• Вчителі фіксують у журналі присутність учнів під час проведення онлайн уроків.
    • Не менше 50% навчального часу буде проходити в онлайн-режимі.
    • Прохання до батьків: своєчасно попереджати класного керівника  щодо відсутності учня на онлайн уроці.
    • Розклад уроків відповідно до складеного (слідкуйте за інформацією від класних керівників).
    • Класні керівники у групах класу надають інформацію щодо форм проведення уроків під час локдауну та дистанційного навчання.
    • Під час проведення онлайн навчання учні мають заходити у конференцію під власними  прізвищами, вказавши клас, із увімкненними відеокамерами.
    • Вчителі розміщують завдання на освітніх платформі (обрана рішенням педагогічної ради Microsoft Teams), із зазначенням дати та часу здачі (в залежності  від виду роботи або наприкінці уроку, або не пізніше дня проведення наступного уроку).
    • При асинхронному  навчанні завдання розміщується в день проведення уроку із зазначенням дати та часу здачі.
    • У разі виникнення запитань до вчителя щодо виконання роботи, учні можуть звернутися за поясненням на відповідних освітніх платформах.
    • Вчителі відповідають на запитання в робочий час (08.00-18.00)
    • Роботи, які надіслані пізніше зазначеного часу, вважаються такими, що не виконані.

Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, необхідно обов’язково поставити до відома класного керівника або учителя-предметника. З повагою, адміністрація школи.

Comments (0)