Анонси, оголошення

Мікрорайон школи

Мікрорайон

спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням

англійської мови № 85 міста Києва

вул. Деміївська: (непарні номери будинків)

пров. Деміївський: № 6, 7, 8

просп. Голосіївський: № 30, 30-А, 30-Б,

30-В, 32, 46/1, 46-А, 48

просп. Валерія Лобановського, № 196

(Розпорядження Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації від 25.05.2016 року № 284 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку на закріпленій території обслуговування загальноосвітніми закладами району»)

Пробне ЗНО - 2016

2 квітня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури 

 2 квітня пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Його результати не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

 Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 9 квітня 2016 року. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за запрошенням-перепусткою та паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу. Запрошення-перепустку, в якій зазначено адресу пункту тестування, час прибуття та дату тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

 Детальніше про процедуру проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах або за телефонами регіональних центрів.

Детальніше на сайті http://testportal.gov.ua/

Урочисте засідання клубу "Пам'ять" з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Урочисте засідання клубу "Пам'ять" з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
  • Четвер, 18 лютого 2016
  • На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року№ 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", Листа МОН "Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" 22 лютого 2016 року о 13:15 відбудеться урочисте засідання клубу «Пам’ять», під час якого буде відкрито частину експозиції «Часом обрано нас…», присвячену Героям Небесної Сотні.

На допомогу школярам! Середа, 03 лютого 2016

Перелік електронних ресурсів для дистанційного навчання учнів: