Події

Обираємо підручники! Вівторок, 13 лютого 2018

13 лютого 2018 року на засіданні педадогічної ради школі №85 було здійснено і схвалено  вибір підручників для 5-х класів на 2018-2019 навчальний рік.  Протокол засідання додається.

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ
 • Субота, 03 лютого 2018
 • Шановні випускники! Раді повідомити Вам, що 3 лютого 2018 року о 15 годині рідна школа буде чекати на Вас! Запрошуємо випускників та усіх, хто бажає поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
 • Субота, 10 лютого 2018
 • 10, 17, 24 лютого,

  17 березня 

  2018 р.

  о 10.00

  для майбутніх 

  першокласників

  проводяться

  ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

День Організації Об'єднаних Націй Понеділок, 06 листопада 2017

В четвер, 26 жовтня, на відзначення Дня Організації Об'єднаних Націй та 25-річчя представництва ООН в Україні в нашій школі відбувся квест "Цілі сталого розвитку" для учнів 8-9 класів.

Міжнародний день миру

21 вересня 2017 року до Міжнародного дня миру у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІV Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!» під гаслом «Разом за мир: повага, безпека та гідність для всіх».

З Днем знань!

‌ З Днем Знань! Вітаю шкільну родину - учнів, працівників, батьків з початком навчального року! 

День рідної мови

День рідної мови
 • Вівторок, 21 лютого 2017
 • Мова – це не тільки засіб спілкування. Вона дає змогу дати визначення культурі, природі, історії, роду людському і його родоводу. На сьогодні, за даними ЮНЕСКО, у світі є більше шести тисяч мов, 95% з яких використовуються у побуті всього у 4% населення планети. Збереження мов, що перебувають під загрозою зникнення, є важливим елементом дбайливого ставлення до всієї різноманітності людських культур і всесвітньої спадщини. Завдяки мові живуть традиції, вона пробуджує інтерес до пізнання світу і сприяє виявленню поваги до нашого минулого і до планети, яку ми населяємо, є елементом, що об’єднує людей незалежно від місця і часу їхнього проживання.

Вшанування Героїв Небесної сотні

Вшанування Героїв Небесної сотні
 • Понеділок, 20 лютого 2017
 • Сьогодні в нашій школі відбулися виховні години на вшанування роковин трагічних подій на Майдані, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Біля експозиції шкільного музею "Герої не вмирають" було виставлено почесну варту та представлено літературно-музичну композицію "Слава Героям". Колектив школи вшанував пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея
 • П'ятниця, 13 січня 2017
 • 13 січня 2017 року в нашій школі відбулася зустріч вчителів району з колегою з Південної Кореї: "Виклики сучасної освіти: Україна і Корея". Зустріч було організовано за підтримки надійного партнера нашої школи - Федерації Всесвітнього миру в Україні. Голова Федерації Михайло Ільїн запросив до школи Ю Мі Гьон (Yoo Mi Kyung), вчителя історії школи Сонджон у Сеулі. 

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності
 • Понеділок, 19 грудня 2016
 • 19 грудня 2016 р. на території спеціалізованої школи IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулося два тренінги «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти» (для учнів молодшої та середньої, а також середньої та старшой школи). Тренінги були проведені в рамках проекту «Сприяння розвитку інклюзивних освітніх програм для вразливих категорій дітей та молоді в ситуації ризику», який підтримується Агенством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і реалізується ЛОМГО «АМІ – Схід» за піртнертсва з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ).

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»
 • П'ятниця, 18 листопада 2016
 • З  метою інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами, дітей з тимчасово окупованих територій та їхніх батьків; формування у підростаючого покоління позитивних загальнолюдських якостей через об’єднання їх у співтворчості; розвитку творчих здібностей та обдарувань учнівської молоді; створення належних умов для особистісного зростання кожної дитини, сприяння розвитку зацікавленості до проблем дитини в суспільстві за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрація), управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Міжнародного благодійного фонду Олександра Геращенка, за участі Федерації Всесвітнього миру  17 листопада 2016 р. спеціалізованою школою IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін»», творчо-психологічним клубом «Діти як діти» було проведено V інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви». 

Участь у проекті "Creative flowers"

Участь у проекті "Creative flowers"
 • Вівторок, 15 листопада 2016
 • 4 жовтня члени клубу «Екологічна варта» звітували про стан реалізації проекту «Creative flowers», що проводився Університетом економіки та права «Крок», Коледжом економіки, права  та інформаційних технологій і Екологічним Клубом Однодумців «ЛОТОС». 

День української писемності та мови

День української писемності та мови
 • Середа, 09 листопада 2016
 • Єдиний скарб у тебе - рідна мова

  День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

   

Всесвітній день гідності

Всесвітній день гідності
 • П'ятниця, 21 жовтня 2016
 • 21 жовтня більш, як у 60 країнах світу відзначається Всесвітній день гідності.

  День Гідності (Global Dignity Day) – це проект, мета якого спонукати молодих людей, учнів і студентів, керуватися почуттям власної гідності у своїх щоденних діях. Проект було ініційовано у 2006 році принцом Норвегії Хоконом, професором Пеккою Хіманеном і Джоном Хоупом Брейтоном (члени YGL Всесвітнього економічного форуму). У 2014 році захід відбувся одночасно більше, ніж у 60-ти країнах світу і зібрав понад 350 000 молоді.

День захисника України — новонароджене свято з давніми традиціями

 • П'ятниця, 14 жовтня 2016
 • 14 жовтня українці відзначають Покрову, День українського козацтва, День захисника України. Ці знаменні свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Новонароджене свято День захисника України -  свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, мечем і вогнем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової війни; свято усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда - агресора, усіх тих, хто поклав своє життя на Сході України в ім’я суверенності та єдності нашої держави. 

75-роковини трагедії Бабиного Яру

 • П'ятниця, 30 вересня 2016
 • …Великий Боже, ми з твоєї згоди

  Проходимо дорогу в Бабин Яр,

  Де смертно ти поєднуєш народи,

  Щоб зберегти життя й свободи дар…

  Дмитро Павличко

             В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.