Події

День туризму у Голосіївському лісі

День туризму у Голосіївському лісі
 • 24 вересня 2016 року команда учнів 8А та 8Б класів нашої школи брала участь у районному святі «День туризму», яке відбулося на території Голосіївського лісу. Супроводжували команду вчитель фізичної культури Красюк Ірина Володимирівна та вчитель географії Дубовицька Вікторія Олександрівна. Конкурсна програма заходу складалася з деяких завдань, серед яких були географічне та краєзнавче опитування, пісня на згадку, орієнтування, збір намиста, вузлик напам’ять, туристичний табір та швидка допомога. Наша команда гідно представила нашу школу, сподіваємося та чекаємо на високі результати!

ІІІ Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!"

ІІІ Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!"
 • Середа, 21 вересня 2016
 • 21вересня 2016 року у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!». На цьогорічному конгресі, в якому взяли участь Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ, київські освітяни, школярі та їх батьки, учасники громадського руху «Діти – посли миру» представили свої звіти про миротворчу діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року. Конгрес приурочено до Міжнародного дня миру.

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року!
 • Середа, 31 серпня 2016
 • Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі…  Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову шкільне подвір’я нашої рідної 85-ї школи розквітло від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наша школа, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Літній мовний табір - 2016

Літній мовний табір - 2016
 • Субота, 18 червня 2016
 • В період з 1 по 17 червня 2016 року у спеціалізованій школі № 85 м.Києва працювали мовні групи літнього табору. У групах працювали 8 вчителів: Дельмаєва Бела Русланівна, Вітрук Єлизавета Сергіївна, Мамушева Галина Михайлівна, Орєхова Світлана Миколаївна, Ткаченко Анна Олегівна, Дуляк Алла Дмитрівна, Карасьова Анна Анатоліївна, Окунь Ілона Сергіївна.
  Мовні групи літнього табору створені для учнів 1-8 класів. Діти були поділені на три групи відповідно вікових особливостей: Група А – 1-2 класи (24 учні); Група В – 3-4 класи (34 учні); Група С – 5-8 класи (29 учнів). Програми та плани роботи були розроблені, враховуючи вік та рівень знань учнів, за моделлю американських літніх таборів з безліччю пісень, римовок, ігор, квестів та майстер ¬класів. В роботі мовних груп вчителі використовували методичні матеріали видавництва Pearson, інтернет-ресурси, аудіо та відео матеріали.

Останній дзвоник - 2016

Останній дзвоник - 2016
 • П'ятниця, 27 травня 2016
 • Ось і закінчився навчальний рік. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Саме для нихсьогодні востаннє пролунав дзвоник і став символом прощання зі школою та безтурботним дитинством.

Зустріч з послом Литви у школі

Зустріч з послом Литви у школі
 • Середа, 25 травня 2016
 • 25 травня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулися відкритий урок та святкові заходи з нагоди Дня Європи в Україні, Всесвітнього дня культурного різноманіття, Міжнародного дня миротворців в Україні.

  У заходах взяли участь учні, батьки та вчителі школи, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, віце-президент Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан; Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та начальник управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації Галина Полторак.

Парад Перемоги - 2016

Парад Перемоги - 2016
 • Четвер, 05 травня 2016
 • З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до борців проти нацизму, набуття учнями знань та вмінь, необхідних захисникові Вітчизни, формування соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей, формування почуття єдиної команди в класному колективі, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні традиційно було проведено огляд-конкурс учнівських загонів «Парад Перемоги» серед учнів 2-7 класів.

Да здравствует Шекспир!

Да здравствует Шекспир!
 • Четвер, 21 квітня 2016
 • Спеціалізована школа № 85 міста Києва долучилась до відзначення 400-річчя з дня смерті видатного англійського класика Вільяма Шекспіра. Учні 8-11 класів під керівництвом вчителя російської мови та літератури Куракси О.А. та вчителя англійської мови Зарицької Г.В. презентували літературно-музичний бінарний проект "Да здравствует Шекспир!" Учні декламували сонети Шекспіра англійською та російською мовами, співали пісні на вірші поета та переглянули відео-фільм англійською мовою про життя та творчість Вільяма Шеспіра. Найбільше вразили глядачів виконавець монологу Гамлета учень 10-А класу Дага Дельмаєв та учасники постановки уривку з трагедії "Ромео і Джульєтта" Семенченко Валерія та Бородайкевич Артур. Бібліотекар школи Рязанова Т.Е. підготувала книжкову експозицію творів видатного поета.

Clean-up у Гідропарку

Clean-up у Гідропарку
 • Субота, 23 квітня 2016
 • В суботу, 23 лютого, команда нашої школи долучилась до загальноукраїнської ініціативи Let's do it Ukraine! Зробимо Україну чистою! у Київському Гідропарку. Учні 8-9 класів під керівництвом Курочкіної О.А., Лис О.О. та Белецької О.В. та вчителі англійської мови Зарицька Г.В., Дельмаєва Б.Р., Мамушева Г.М., Карасьова А.А. та Ковальчук О.І. відгукнулися на запрошення представництва ООН в Україні і всі разом прибирали виділений квадрат у Гідропарку. Окрім того, що команда зробила корисну справу, всі учасники отримали величезне задоволення та весело провели час на свіжому повітрі. 

День ЦЗ - 2016

День ЦЗ - 2016
 • П'ятниця, 22 квітня 2016
 • 22 квітня 2016 року в школі відбувся День Цивільного захисту. Командою  пожежної частини №8 були проведені тематичні заняття.

Проведення акції «Посади дерево»

Проведення акції «Посади дерево»
 • Вівторок, 12 квітня 2016
 • Наша школа  привітала улюблену планету Земля з весняним пробудженням проведенням акції  «Посади дерево» в Національному природному  парку «Голосіївський». Гасло «Почуй голос лісу!» , під яким проводився захід, об’єднало учнів, вчителів та батьків школи. До заходу приєднались начальник відділу екоосвіти Національного природного парку «Голосіївський» Хрутьба Андрій Сергійович, член Спілки ветеранів АТО Голосіївського району, захисник Донецького аеропорту Небір Володимир Васильович та волонтери.

Профспілковий урок - 2016

Профспілковий урок - 2016
 • Середа, 13 квітня 2016
 • 13 квітня 2016 року у спеціалізованій школі № 85 міста Києва було проведено відкритий профспілковий урок-квест для учнів 9-А класу на тему: "Трудові права неповнолітніх".

Дитяча акція "Я віддаю свій голос за мир!"

Дитяча акція "Я віддаю свій голос за мир!"
 • П'ятниця, 08 квітня 2016
 • Ми, юні посли миру спеціалізованої школи № 85 міста Києва, на ІІ Конгресі громадського руху "Діти - юні посли миру" виступили з ініціативою про проведення міжнародної дитячої акції "Я віддаю свій голос за мир!". Ми, діти, стурбовані ситуацією в нашій  країні та у світі. Ми хочемо жити під мирним небом". Чому дорослі цього не розуміють?! Адже мир - це головне надбання людства!!! Діти світу! Долучайтесь до нашої акції!

  Голосуйте за мир!!!

Пробне ЗНО - 2016

2 квітня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури 

 2 квітня пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Його результати не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

 Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 9 квітня 2016 року. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за запрошенням-перепусткою та паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу. Запрошення-перепустку, в якій зазначено адресу пункту тестування, час прибуття та дату тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

 Детальніше про процедуру проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах або за телефонами регіональних центрів.

Детальніше на сайті http://testportal.gov.ua/

На підтримку Надії Савченко!

На підтримку Надії Савченко!
 • Середа, 09 березня 2016
 • МИ РАЗОМ, НАДІЯ, ТВОЯ УКРАЇНА
  ЗА ТЕБЕ ДО БОГА З МОЛИТВОЮ ЛИНЕ,
  ЯК МАТІР БЛАГАЄ ЗА ДОНЬКУ СВОЮ,
  ТИ - СИМВОЛ ЇЇ У ЧУЖОМУ КРАЮ.
  ВЕРТАЙСЯ ДОДОМУ, ВЕРТАЙСЯ, ДІВЧИНО,
  ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ ТВОЯ УКРАЇНА!

Зі святом весни!

Зі святом весни!
 • П'ятниця, 04 березня 2016

Заходи до 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки

Заходи до 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки
 • Четвер, 25 лютого 2016
 • До 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки була проведена виставка творчих робіт учнів за мотивами творів Лесі Українки, учні 4-х класів завітали до бібліотеки ім. Наталі Забіли для дітей ЦБС Голосіївського району міста Києва та відвідали поетичні години: «В дитячому крузі: вірші та казки Лесі Українки для дітей», підготували та провели усний журнал «Шляхами долі Лесі Українки», учні 9-х та 10-х класів презентували проект «Ні, я жива! Я вічно буду жити!».

Відкриття нової частини експозиції шкільного Зразкового музею «Захисники Вітчизни» «Часом обрано нас…»

Відкриття нової частини експозиції шкільного Зразкового музею «Захисники Вітчизни» «Часом обрано нас…»
 • Понеділок, 22 лютого 2016
 • На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", Листа МОН «Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 22 лютого 2016 року о 13:15 відбулося урочисте засідання клубу «Пам’ять», під час якого було відкрито частину експозиції «Часом обрано нас…», присвячену Героям Небесної Сотні.

Панорама педагогічної майстерності: майстер-клас з предмету «Захист Вітчизни»

Панорама педагогічної майстерності: майстер-клас з предмету «Захист Вітчизни»
 • Понеділок, 22 лютого 2016
 • 22 лютого в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 урок та майстер-клас провів ВЕЛИЧКО В.В. Кадровий військовий , полковник, учасник бойових дій в Афганістані на власному досвіді продемонстрував юним допризовникам ефективність і роль малих бойових угрупувань у веденні сучасного бою. Педагог досконало застосовував сучасні технології ведення уроку. В обговоренні уроку взяли участь колеги-вчителі, працівники районного науково-методичного центру та школи.