Події

Туристсько-спортивна гра "Україна починається з тебе" Неділя, 30 вересня 2018

Туристсько-спортивна гра "Україна починається з тебе"

29 вересня команда школи взяла участь у туристсько-спортивній конкурс-грі "Україна починається з тебе", присвяченій Дню туризма.

День пам'яті та примирення та 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День пам'яті та примирення та 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
 • Середа, 09 травня 2018
 •         Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу,хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Мистецьке свято, присвячене творчості Тараса Шевченка

Мистецьке свято, присвячене творчості Тараса Шевченка
 • Четвер, 15 березня 2018
 • «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. 
  Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…
  Поезія його розлита повсюдно, 
  вона в наших краєвидах і в наших піснях,
  у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, 
  чий дух здатен pозвиватись». 
  О. Гончар.

Міжнародний день рідної мови!

Міжнародний день рідної мови!
 • Середа, 21 лютого 2018
 • Починаючи з 2000 року під егідою ЮНЕСКО щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

  Ініціатива спрямована на визнання і заохочення використання рідних мов, особливо мов національних меншин. Свято проголошено рішенням 30-ої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО за пропозицією держав-членів організації у листопаді 1999 року в пам’ять про події 1952 року на території сучасної Народної Республіки Бангладеш (до 1971-го – територія Пакистану). Тоді була жорстоко пригнічена акція протесту на захист рідної бенгальської мови, загинули п’ятеро студентів.

  Мова є безпосереднім виразником єдності кожної спільноти.

  Рідна мова – це безцінний скарб кожної нації і кожної людини зокрема.

Панорама майстерності педагогічних працівників

Панорама майстерності педагогічних працівників
 • Середа, 21 лютого 2018
 • Відповідно до плану роботи районного науково-методичного центру 21 лютого 2018 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва було проведено розширене засідання науково-методичної ради «Панорама майстерності педагогічних працівників. Від інноваційного змісту освіти через професійну майстерність та творчість учителя до забезпечення особистісного розвитку учнів». У роботі взяли участь начальник управління Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Полторак Г.М., директор районного науково-методичного центру управління освіти Чайковська Н.В., заступник директора районного науково-методичного центру управління освіти Голуб О.М., методисти науково-методичного центру управління освіти Горпенко Л.М., Кучмагра С.В., Каневський Р.В., С.П., Скорик О.Є., Кучеров С.П., Коміренко Л.І., голови районних методичних об’єднань, творчих груп, викладачі та студенти філософського факультету університету імені М.П. Драгоманова, педагогічні працівники СШ № 85 та ЗЗСО району, що атестуються у 2018 році, учні школи.

День Організації Об'єднаних Націй Понеділок, 06 листопада 2017

В четвер, 26 жовтня, на відзначення Дня Організації Об'єднаних Націй та 25-річчя представництва ООН в Україні в нашій школі відбувся квест "Цілі сталого розвитку" для учнів 8-9 класів.

Міжнародний день миру

21 вересня 2017 року до Міжнародного дня миру у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІV Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!» під гаслом «Разом за мир: повага, безпека та гідність для всіх».

З Днем знань!

‌ З Днем Знань! Вітаю шкільну родину - учнів, працівників, батьків з початком навчального року! 

День рідної мови

День рідної мови
 • Вівторок, 21 лютого 2017
 • Мова – це не тільки засіб спілкування. Вона дає змогу дати визначення культурі, природі, історії, роду людському і його родоводу. На сьогодні, за даними ЮНЕСКО, у світі є більше шести тисяч мов, 95% з яких використовуються у побуті всього у 4% населення планети. Збереження мов, що перебувають під загрозою зникнення, є важливим елементом дбайливого ставлення до всієї різноманітності людських культур і всесвітньої спадщини. Завдяки мові живуть традиції, вона пробуджує інтерес до пізнання світу і сприяє виявленню поваги до нашого минулого і до планети, яку ми населяємо, є елементом, що об’єднує людей незалежно від місця і часу їхнього проживання.

Вшанування Героїв Небесної сотні

Вшанування Героїв Небесної сотні
 • Понеділок, 20 лютого 2017
 • Сьогодні в нашій школі відбулися виховні години на вшанування роковин трагічних подій на Майдані, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Біля експозиції шкільного музею "Герої не вмирають" було виставлено почесну варту та представлено літературно-музичну композицію "Слава Героям". Колектив школи вшанував пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея
 • П'ятниця, 13 січня 2017
 • 13 січня 2017 року в нашій школі відбулася зустріч вчителів району з колегою з Південної Кореї: "Виклики сучасної освіти: Україна і Корея". Зустріч було організовано за підтримки надійного партнера нашої школи - Федерації Всесвітнього миру в Україні. Голова Федерації Михайло Ільїн запросив до школи Ю Мі Гьон (Yoo Mi Kyung), вчителя історії школи Сонджон у Сеулі. 

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності
 • Понеділок, 19 грудня 2016
 • 19 грудня 2016 р. на території спеціалізованої школи IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулося два тренінги «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти» (для учнів молодшої та середньої, а також середньої та старшой школи). Тренінги були проведені в рамках проекту «Сприяння розвитку інклюзивних освітніх програм для вразливих категорій дітей та молоді в ситуації ризику», який підтримується Агенством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і реалізується ЛОМГО «АМІ – Схід» за піртнертсва з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ).

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»
 • П'ятниця, 18 листопада 2016
 • З  метою інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами, дітей з тимчасово окупованих територій та їхніх батьків; формування у підростаючого покоління позитивних загальнолюдських якостей через об’єднання їх у співтворчості; розвитку творчих здібностей та обдарувань учнівської молоді; створення належних умов для особистісного зростання кожної дитини, сприяння розвитку зацікавленості до проблем дитини в суспільстві за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрація), управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Міжнародного благодійного фонду Олександра Геращенка, за участі Федерації Всесвітнього миру  17 листопада 2016 р. спеціалізованою школою IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін»», творчо-психологічним клубом «Діти як діти» було проведено V інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви». 

Участь у проекті "Creative flowers"

Участь у проекті "Creative flowers"
 • Вівторок, 15 листопада 2016
 • 4 жовтня члени клубу «Екологічна варта» звітували про стан реалізації проекту «Creative flowers», що проводився Університетом економіки та права «Крок», Коледжом економіки, права  та інформаційних технологій і Екологічним Клубом Однодумців «ЛОТОС».