«Таланти твої, школо!»

• Неділя, 20 жовтня 2019

VІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

• 19 вересня 2019 року до Міжнародного дня миру під гаслом «Боротьба зі змінами клімату заради миру!» відбувся VІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!». Вже шостий рік поспіль він збирає небайдужих людей, які у своєму житті керується високими моральними стандартами та принципом «Мир в душі, родині, світі!»

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до спільного плану Департаменту освіти і науки та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві з 09 по 15 вересня 2019 року в школі проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

100 років Соборній Україні

• Середа, 23 січня 2019
  • 22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної

Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

7й фестиваль «Сонячні барви» об’єднує у творчості

• 15 листопада 2018 року в спеціалізованій школі I–III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбувся VІІ-й інтеграційний фестиваль «Сонячні барви».

Про новий формат батьківських зборів П'ятниця, 19 жовтня 2018

Про новий формат батьківських зборів
В четвер 18 жовтня 2018 року у спеціалізованій школі № 85 міста Києва відбулися батьківські збори 1х класів. Цікаво, що збори проводились у новому форматі Освітнього коучингу.

Змагання із спортивного орієнтування Вівторок, 09 жовтня 2018

Змагання із спортивного орієнтування

8 жовтня команда школи взяла участь у змаганнях із спортивного орієнтування.

Туристсько-спортивна гра "Україна починається з тебе" Неділя, 30 вересня 2018

Туристсько-спортивна гра "Україна починається з тебе"

29 вересня команда школи взяла участь у туристсько-спортивній конкурс-грі "Україна починається з тебе", присвяченій Дню туризма.

День пам'яті та примирення та 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

• Середа, 09 травня 2018
  •         Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу,хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Мистецьке свято, присвячене творчості Тараса Шевченка

• Четвер, 15 березня 2018
  • «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас.
    Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…
    Поезія його розлита повсюдно,
    вона в наших краєвидах і в наших піснях,
    у глибинних, найзаповітніших помислах кожного,
    чий дух здатен pозвиватись».
    О. Гончар.

Міжнародний день рідної мови!

• Середа, 21 лютого 2018
  • Починаючи з 2000 року під егідою ЮНЕСКО щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

Ініціатива спрямована на визнання і заохочення використання рідних мов, особливо мов національних меншин. Свято проголошено рішенням 30-ої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО за пропозицією держав-членів організації у листопаді 1999 року в пам’ять про події 1952 року на території сучасної Народної Республіки Бангладеш (до 1971-го – територія Пакистану). Тоді була жорстоко пригнічена акція протесту на захист рідної бенгальської мови, загинули п’ятеро студентів.

Мова є безпосереднім виразником єдності кожної спільноти.

Рідна мова – це безцінний скарб кожної нації і кожної людини зокрема.

Панорама майстерності педагогічних працівників

• Середа, 21 лютого 2018
  • Відповідно до плану роботи районного науково-методичного центру 21 лютого 2018 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва було проведено розширене засідання науково-методичної ради «Панорама майстерності педагогічних працівників. Від інноваційного змісту освіти через професійну майстерність та творчість учителя до забезпечення особистісного розвитку учнів». У роботі взяли участь начальник управління Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Полторак Г.М., директор районного науково-методичного центру управління освіти Чайковська Н.В., заступник директора районного науково-методичного центру управління освіти Голуб О.М., методисти науково-методичного центру управління освіти Горпенко Л.М., Кучмагра С.В., Каневський Р.В., С.П., Скорик О.Є., Кучеров С.П., Коміренко Л.І., голови районних методичних об’єднань, творчих груп, викладачі та студенти філософського факультету університету імені М.П. Драгоманова, педагогічні працівники СШ № 85 та ЗЗСО району, що атестуються у 2018 році, учні школи.

День Організації Об'єднаних Націй Понеділок, 06 листопада 2017

В четвер, 26 жовтня, на відзначення Дня Організації Об'єднаних Націй та 25-річчя представництва ООН в Україні в нашій школі відбувся квест "Цілі сталого розвитку" для учнів 8-9 класів.

З Днем знань!

‌ З Днем Знань! Вітаю шкільну родину - учнів, працівників, батьків з початком навчального року!