"Сонячні барви"

• Вівторок, 16 грудня 2014
  • 16 грудня о 16.00 в нашій школі відбувся ІІІ інтеграційний фестиваль дитячої творчості "Сонячні барви", в якому уже за традицією взяли участь діти з обмеженими можливостями. Благодійні кошти, зібрані під час проведення фестивалю, будуть надані на лікування пораненим бійцям, що перебувають на лікуванні у Центральному госпіталі прикордонної служби України

"Сім невідомих чудес Києва"

• П'ятниця, 19 грудня 2014
  • Команда школи у складі учнів Тимоховича В., Бабенко А., Мошковської В, Волинчук Д. та учителя англійської мови Орел О.О. працювали над проектом «Сім невідомих чудес Києва», запропонованого коледжем економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК", з метою продовження знайомства з популярними місцями Києва, які стали особливими та визначними для киян різних поколінь.

Тиждень екологічного споживача-2015 Субота, 26 вересня 2015

Тиждень екологічного споживача-2015

Ми вже готові до проведення «Тижня екологічного споживача-2015», який відбудеться з 28 вересня по 4 жовтня по всій Україні, а ви?!

Вітаємо переможців олімпіад Четвер, 25 грудня 2014

Переможці ІІ етапу всеукраїнських олімпіад

8 клас –  І місце –      Осовський Семен    –         учитель Дельмаєва Б.Р.

8 клас –  ІІІ місце –  Саллям Салех          –          учитель Белецька О.В.

9 клас –  ІІ місце –    Логацький Євген     –         учитель Дельмаєва Б.Р.

10 клас –  ІІ місце – Волинчук Дар’я        –         учитель Орел О.О.

11 клас –  ІІІ місце – Філатова Ангеліна  –         учитель Дельмаєва Б.Р.

11 клас –  ІІІ місце – Авалішвілі Ірина     –         учитель Дельмаєва Б.Р.

Математика

6 клас –  ІІ місце  –   Мішра Інеш               –          учитель Полякова І.І.

7 клас –  ІІІ місце – Абрамович Ксенія    –          учитель Рудь О.А.

9 клас –  ІІІ місце – Логацький Євген     –         учитель Бєлокурова О.С.

Інформаційні (офісні) технології

10клас –  І місце –    Музикантов Андрій  –         учитель Рудь О.А.

9 клас –  ІІІ місце – Логацький Євген     –          учитель Утікалова І.М.

11 клас –  І місце –   Котлярчук Максим  –         учитель Утікалова І.М.

9 клас –  ІІ місце –    Мельник Валерій     –         учитель Черненко Н.В.

Міжнародний день миру

• Понеділок, 21 вересня 2015
  • Сонях- жовтий!
    Небо- синє!
    В Украiнi ми єдинi!!!

У школі № 85 м.Києва відбулася урочиста лінійка за нагоди Міжнародного дня миру.

Варта пам'яті та урочиста передача прапора

• Понеділок, 21 вересня 2015
  • На Міжнародний день миру відбулася передача прапора, який побував у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході України і був вручений школярам нашої школи бійцями 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил України. Учні нашої школи від імені Голосіївського району міста Києва передали естафету учням гімназії „Потенціал” Оболонського району.

учениця СШ 85 прийняла участь Фестиваль культури народів Подолу Четвер, 17 вересня 2015

учениця СШ 85 прийняла участь Фестиваль культури народів Подолу

В цьому році в Києві проходив "Фестиваль культури народів Подолу" в якому активну участь приймала учениця нашої Спеціалізована школа 85 м.Києва Milena Shaqarishvili разом із своїм колективом Iberieli для того, щоб показати що від початку часів у Києві на Подолі поруч з українцями живуть вірмени, греки, євреї, німці, поляки, грузини та представники інших народів. Цей фестиваль - спроба познайомити киян та гостей міста з історією та сьогоденням народів Подолу.

1 вересня - День знань

• Вівторок, 01 вересня 2015
  • Сьогодні свято у малят))) І знову 1 вересня!
    У школі гомінко лунають дитячі голоси та сміх, в коридорах багато батьків, вчителі зі святковим настроєм впевнено шикують свої класи на урочисту лінійку...
    Зі святом! І шалених успіхів у навчанні та педагогічній діяльності!!