Події

День рідної мови

День рідної мови
 • Вівторок, 21 лютого 2017
 • Мова – це не тільки засіб спілкування. Вона дає змогу дати визначення культурі, природі, історії, роду людському і його родоводу. На сьогодні, за даними ЮНЕСКО, у світі є більше шести тисяч мов, 95% з яких використовуються у побуті всього у 4% населення планети. Збереження мов, що перебувають під загрозою зникнення, є важливим елементом дбайливого ставлення до всієї різноманітності людських культур і всесвітньої спадщини. Завдяки мові живуть традиції, вона пробуджує інтерес до пізнання світу і сприяє виявленню поваги до нашого минулого і до планети, яку ми населяємо, є елементом, що об’єднує людей незалежно від місця і часу їхнього проживання.

Вшанування Героїв Небесної сотні

Вшанування Героїв Небесної сотні
 • Понеділок, 20 лютого 2017
 • Сьогодні в нашій школі відбулися виховні години на вшанування роковин трагічних подій на Майдані, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Біля експозиції шкільного музею "Герої не вмирають" було виставлено почесну варту та представлено літературно-музичну композицію "Слава Героям". Колектив школи вшанував пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея

Виклики сучасної освіти: Україна та Південна Корея
 • П'ятниця, 13 січня 2017
 • 13 січня 2017 року в нашій школі відбулася зустріч вчителів району з колегою з Південної Кореї: "Виклики сучасної освіти: Україна і Корея". Зустріч було організовано за підтримки надійного партнера нашої школи - Федерації Всесвітнього миру в Україні. Голова Федерації Михайло Ільїн запросив до школи Ю Мі Гьон (Yoo Mi Kyung), вчителя історії школи Сонджон у Сеулі. 

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності

Толерантність в спілкуванні – шлях до гармонії в різноманітності
 • Понеділок, 19 грудня 2016
 • 19 грудня 2016 р. на території спеціалізованої школи IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулося два тренінги «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти» (для учнів молодшої та середньої, а також середньої та старшой школи). Тренінги були проведені в рамках проекту «Сприяння розвитку інклюзивних освітніх програм для вразливих категорій дітей та молоді в ситуації ризику», який підтримується Агенством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і реалізується ЛОМГО «АМІ – Схід» за піртнертсва з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ).

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»

V Інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»
 • П'ятниця, 18 листопада 2016
 • З  метою інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами, дітей з тимчасово окупованих територій та їхніх батьків; формування у підростаючого покоління позитивних загальнолюдських якостей через об’єднання їх у співтворчості; розвитку творчих здібностей та обдарувань учнівської молоді; створення належних умов для особистісного зростання кожної дитини, сприяння розвитку зацікавленості до проблем дитини в суспільстві за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрація), управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Міжнародного благодійного фонду Олександра Геращенка, за участі Федерації Всесвітнього миру  17 листопада 2016 р. спеціалізованою школою IIII cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін»», творчо-психологічним клубом «Діти як діти» було проведено V інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви». 

Участь у проекті "Creative flowers"

Участь у проекті "Creative flowers"
 • Вівторок, 15 листопада 2016
 • 4 жовтня члени клубу «Екологічна варта» звітували про стан реалізації проекту «Creative flowers», що проводився Університетом економіки та права «Крок», Коледжом економіки, права  та інформаційних технологій і Екологічним Клубом Однодумців «ЛОТОС». 

День української писемності та мови

День української писемності та мови
 • Середа, 09 листопада 2016
 • Єдиний скарб у тебе - рідна мова

  День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

   

Всесвітній день гідності

Всесвітній день гідності
 • П'ятниця, 21 жовтня 2016
 • 21 жовтня більш, як у 60 країнах світу відзначається Всесвітній день гідності.

  День Гідності (Global Dignity Day) – це проект, мета якого спонукати молодих людей, учнів і студентів, керуватися почуттям власної гідності у своїх щоденних діях. Проект було ініційовано у 2006 році принцом Норвегії Хоконом, професором Пеккою Хіманеном і Джоном Хоупом Брейтоном (члени YGL Всесвітнього економічного форуму). У 2014 році захід відбувся одночасно більше, ніж у 60-ти країнах світу і зібрав понад 350 000 молоді.

День захисника України — новонароджене свято з давніми традиціями

 • П'ятниця, 14 жовтня 2016
 • 14 жовтня українці відзначають Покрову, День українського козацтва, День захисника України. Ці знаменні свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Новонароджене свято День захисника України -  свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, мечем і вогнем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової війни; свято усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда - агресора, усіх тих, хто поклав своє життя на Сході України в ім’я суверенності та єдності нашої держави. 

75-роковини трагедії Бабиного Яру

 • П'ятниця, 30 вересня 2016
 • …Великий Боже, ми з твоєї згоди

  Проходимо дорогу в Бабин Яр,

  Де смертно ти поєднуєш народи,

  Щоб зберегти життя й свободи дар…

  Дмитро Павличко

             В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.

День туризму у Голосіївському лісі

День туризму у Голосіївському лісі
 • 24 вересня 2016 року команда учнів 8А та 8Б класів нашої школи брала участь у районному святі «День туризму», яке відбулося на території Голосіївського лісу. Супроводжували команду вчитель фізичної культури Красюк Ірина Володимирівна та вчитель географії Дубовицька Вікторія Олександрівна. Конкурсна програма заходу складалася з деяких завдань, серед яких були географічне та краєзнавче опитування, пісня на згадку, орієнтування, збір намиста, вузлик напам’ять, туристичний табір та швидка допомога. Наша команда гідно представила нашу школу, сподіваємося та чекаємо на високі результати!

ІІІ Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!"

ІІІ Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!"
 • Середа, 21 вересня 2016
 • 21вересня 2016 року у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!». На цьогорічному конгресі, в якому взяли участь Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ, київські освітяни, школярі та їх батьки, учасники громадського руху «Діти – посли миру» представили свої звіти про миротворчу діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року. Конгрес приурочено до Міжнародного дня миру.

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року!
 • Середа, 31 серпня 2016
 • Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі…  Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову шкільне подвір’я нашої рідної 85-ї школи розквітло від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наша школа, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Літній мовний табір - 2016

Літній мовний табір - 2016
 • Субота, 18 червня 2016
 • В період з 1 по 17 червня 2016 року у спеціалізованій школі № 85 м.Києва працювали мовні групи літнього табору. У групах працювали 8 вчителів: Дельмаєва Бела Русланівна, Вітрук Єлизавета Сергіївна, Мамушева Галина Михайлівна, Орєхова Світлана Миколаївна, Ткаченко Анна Олегівна, Дуляк Алла Дмитрівна, Карасьова Анна Анатоліївна, Окунь Ілона Сергіївна.
  Мовні групи літнього табору створені для учнів 1-8 класів. Діти були поділені на три групи відповідно вікових особливостей: Група А – 1-2 класи (24 учні); Група В – 3-4 класи (34 учні); Група С – 5-8 класи (29 учнів). Програми та плани роботи були розроблені, враховуючи вік та рівень знань учнів, за моделлю американських літніх таборів з безліччю пісень, римовок, ігор, квестів та майстер ¬класів. В роботі мовних груп вчителі використовували методичні матеріали видавництва Pearson, інтернет-ресурси, аудіо та відео матеріали.

Останній дзвоник - 2016

Останній дзвоник - 2016
 • П'ятниця, 27 травня 2016
 • Ось і закінчився навчальний рік. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Саме для нихсьогодні востаннє пролунав дзвоник і став символом прощання зі школою та безтурботним дитинством.

Зустріч з послом Литви у школі

Зустріч з послом Литви у школі
 • Середа, 25 травня 2016
 • 25 травня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва відбулися відкритий урок та святкові заходи з нагоди Дня Європи в Україні, Всесвітнього дня культурного різноманіття, Міжнародного дня миротворців в Україні.

  У заходах взяли участь учні, батьки та вчителі школи, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, віце-президент Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан; Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та начальник управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації Галина Полторак.

Парад Перемоги - 2016

Парад Перемоги - 2016
 • Четвер, 05 травня 2016
 • З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до борців проти нацизму, набуття учнями знань та вмінь, необхідних захисникові Вітчизни, формування соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей, формування почуття єдиної команди в класному колективі, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні традиційно було проведено огляд-конкурс учнівських загонів «Парад Перемоги» серед учнів 2-7 класів.

Да здравствует Шекспир!

Да здравствует Шекспир!
 • Четвер, 21 квітня 2016
 • Спеціалізована школа № 85 міста Києва долучилась до відзначення 400-річчя з дня смерті видатного англійського класика Вільяма Шекспіра. Учні 8-11 класів під керівництвом вчителя російської мови та літератури Куракси О.А. та вчителя англійської мови Зарицької Г.В. презентували літературно-музичний бінарний проект "Да здравствует Шекспир!" Учні декламували сонети Шекспіра англійською та російською мовами, співали пісні на вірші поета та переглянули відео-фільм англійською мовою про життя та творчість Вільяма Шеспіра. Найбільше вразили глядачів виконавець монологу Гамлета учень 10-А класу Дага Дельмаєв та учасники постановки уривку з трагедії "Ромео і Джульєтта" Семенченко Валерія та Бородайкевич Артур. Бібліотекар школи Рязанова Т.Е. підготувала книжкову експозицію творів видатного поета.

Clean-up у Гідропарку

Clean-up у Гідропарку
 • Субота, 23 квітня 2016
 • В суботу, 23 лютого, команда нашої школи долучилась до загальноукраїнської ініціативи Let's do it Ukraine! Зробимо Україну чистою! у Київському Гідропарку. Учні 8-9 класів під керівництвом Курочкіної О.А., Лис О.О. та Белецької О.В. та вчителі англійської мови Зарицька Г.В., Дельмаєва Б.Р., Мамушева Г.М., Карасьова А.А. та Ковальчук О.І. відгукнулися на запрошення представництва ООН в Україні і всі разом прибирали виділений квадрат у Гідропарку. Окрім того, що команда зробила корисну справу, всі учасники отримали величезне задоволення та весело провели час на свіжому повітрі.