Події

День ЦЗ - 2016

День ЦЗ - 2016
 • П'ятниця, 22 квітня 2016
 • 22 квітня 2016 року в школі відбувся День Цивільного захисту. Командою  пожежної частини №8 були проведені тематичні заняття.

Проведення акції «Посади дерево»

Проведення акції «Посади дерево»
 • Вівторок, 12 квітня 2016
 • Наша школа  привітала улюблену планету Земля з весняним пробудженням проведенням акції  «Посади дерево» в Національному природному  парку «Голосіївський». Гасло «Почуй голос лісу!» , під яким проводився захід, об’єднало учнів, вчителів та батьків школи. До заходу приєднались начальник відділу екоосвіти Національного природного парку «Голосіївський» Хрутьба Андрій Сергійович, член Спілки ветеранів АТО Голосіївського району, захисник Донецького аеропорту Небір Володимир Васильович та волонтери.

Профспілковий урок - 2016

Профспілковий урок - 2016
 • Середа, 13 квітня 2016
 • 13 квітня 2016 року у спеціалізованій школі № 85 міста Києва було проведено відкритий профспілковий урок-квест для учнів 9-А класу на тему: "Трудові права неповнолітніх".

Дитяча акція "Я віддаю свій голос за мир!"

Дитяча акція "Я віддаю свій голос за мир!"
 • П'ятниця, 08 квітня 2016
 • Ми, юні посли миру спеціалізованої школи № 85 міста Києва, на ІІ Конгресі громадського руху "Діти - юні посли миру" виступили з ініціативою про проведення міжнародної дитячої акції "Я віддаю свій голос за мир!". Ми, діти, стурбовані ситуацією в нашій  країні та у світі. Ми хочемо жити під мирним небом". Чому дорослі цього не розуміють?! Адже мир - це головне надбання людства!!! Діти світу! Долучайтесь до нашої акції!

  Голосуйте за мир!!!

Пробне ЗНО - 2016

2 квітня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури 

 2 квітня пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Його результати не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

 Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 9 квітня 2016 року. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за запрошенням-перепусткою та паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу. Запрошення-перепустку, в якій зазначено адресу пункту тестування, час прибуття та дату тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

 Детальніше про процедуру проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах або за телефонами регіональних центрів.

Детальніше на сайті http://testportal.gov.ua/

На підтримку Надії Савченко!

На підтримку Надії Савченко!
 • Середа, 09 березня 2016
 • МИ РАЗОМ, НАДІЯ, ТВОЯ УКРАЇНА
  ЗА ТЕБЕ ДО БОГА З МОЛИТВОЮ ЛИНЕ,
  ЯК МАТІР БЛАГАЄ ЗА ДОНЬКУ СВОЮ,
  ТИ - СИМВОЛ ЇЇ У ЧУЖОМУ КРАЮ.
  ВЕРТАЙСЯ ДОДОМУ, ВЕРТАЙСЯ, ДІВЧИНО,
  ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ ТВОЯ УКРАЇНА!

Зі святом весни!

Зі святом весни!
 • П'ятниця, 04 березня 2016

Заходи до 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки

Заходи до 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки
 • Четвер, 25 лютого 2016
 • До 145 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки була проведена виставка творчих робіт учнів за мотивами творів Лесі Українки, учні 4-х класів завітали до бібліотеки ім. Наталі Забіли для дітей ЦБС Голосіївського району міста Києва та відвідали поетичні години: «В дитячому крузі: вірші та казки Лесі Українки для дітей», підготували та провели усний журнал «Шляхами долі Лесі Українки», учні 9-х та 10-х класів презентували проект «Ні, я жива! Я вічно буду жити!».

Відкриття нової частини експозиції шкільного Зразкового музею «Захисники Вітчизни» «Часом обрано нас…»

Відкриття нової частини експозиції шкільного Зразкового музею «Захисники Вітчизни» «Часом обрано нас…»
 • Понеділок, 22 лютого 2016
 • На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", Листа МОН «Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 22 лютого 2016 року о 13:15 відбулося урочисте засідання клубу «Пам’ять», під час якого було відкрито частину експозиції «Часом обрано нас…», присвячену Героям Небесної Сотні.

Панорама педагогічної майстерності: майстер-клас з предмету «Захист Вітчизни»

Панорама педагогічної майстерності: майстер-клас з предмету «Захист Вітчизни»
 • Понеділок, 22 лютого 2016
 • 22 лютого в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 урок та майстер-клас провів ВЕЛИЧКО В.В. Кадровий військовий , полковник, учасник бойових дій в Афганістані на власному досвіді продемонстрував юним допризовникам ефективність і роль малих бойових угрупувань у веденні сучасного бою. Педагог досконало застосовував сучасні технології ведення уроку. В обговоренні уроку взяли участь колеги-вчителі, працівники районного науково-методичного центру та школи.

19 лютого відбулася акція самоврядування

19 лютого відбулася акція самоврядування
 • П'ятниця, 19 лютого 2016

Урочисте засідання клубу "Пам'ять" з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Урочисте засідання клубу "Пам'ять" з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
 • Четвер, 18 лютого 2016
 • На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року№ 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", Листа МОН "Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" 22 лютого 2016 року о 13:15 відбудеться урочисте засідання клубу «Пам’ять», під час якого буде відкрито частину експозиції «Часом обрано нас…», присвячену Героям Небесної Сотні.

З Днем Соборності України

З Днем Соборності України
 • П'ятниця, 22 січня 2016
 • СШ 85 Вітає усіх з Днем Соборності України!

ІV інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»

ІV інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви»
 • Четвер, 19 листопада 2015
 • Фестиваль «Сонячні барви» вже вчетверте зігрів серця та з’єднав душі небайдужих людей

  З метою інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами, дітей з тимчасово окупованих територій та їхніх батьків; формування в підростаючого покоління позитивних загальнолюдських якостей через об’єднання їх у співтворчості; розвитку творчих здібностей та обдарувань учнівської молоді; створення належних умов для особистісного зростання кожної дитини, сприяння розвитку зацікавленості до проблем дитини в суспільстві за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрація), управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Міжнародного благодійного фонду Олександра Геращенка, за участі Федерації Всесвітнього миру, громадської організації інвалідів «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – Схід», Луганської обласної молодіжної організації «АМІ - Схід», представника Національної Асамблеї інвалідів України в Луганській області Тетяни Баранцової на базі школи було проведено ІV інтеграційний фестиваль дитячої творчості «Сонячні барви».

ІІ Конгрес юних послів миру "Усім світом за мир!"

ІІ Конгрес юних послів миру "Усім світом за мир!"
 • Середа, 18 листопада 2015
 • 18 листопада 2015 року у Київському міському будинку учителя відбувся ІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!». На цьогорічному конгресі, в якому взяли участь Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ, київські освітяни, школярі та їх батьки, учасники громадського руху «Діти – посли миру» представили свої звіти про миротворчу діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року. Конгрес був проведений з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, який ООН оголосила 20 листопада.

День Визволення Києва - 2015

День Визволення Києва - 2015
 • Сьогодні - День визволення України від нацистських загарбників. Цього дня - 71 рік тому - Перший і Четвертий українські фронти прийшли до західного кордону України і звільнили країну від німецьких окупантів.

  Це свято відзначається щороку 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Свято встановлене відповідно до указу президента України від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні". Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

Акція екологічної варти школи "70 дерев до 70-річчя ООН"

Акція екологічної варти школи "70 дерев до 70-річчя ООН"
 • Субота, 24 жовтня 2015
 • 24 жовтня 2015 р. інформаційним відділом Представництва ООН в Україні, програмою Волонтери ООН в Україні та спеціалізованою школою № 85 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва було проведено висадку дерев та кущів у Національному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка. Захід приурочено до 70-річчя Організації Об’єднаних Націй (ООН) та членства України в ООН.

М18: вибори для дітей і молоді

М18: вибори для дітей і молоді
 • Субота, 17 жовтня 2015
 • У вересні 2015 року спеціалізована школа № 85 міста Києва долучилася до Проекту «М18: вибори для дітей і молоді», який розпочинається в Україні як складова міжнародної програми громадянського виховання і політичної освіти для дітей і молоді Under 18 (U18). «М18» - діти та молодь, молодші вісімнадцяти років.

День Захисника України

День Захисника України
 • П'ятниця, 16 жовтня 2015
 • У п'ятницю 16 жовтня відбулося свято до Дня Захисника України.
  Цей захід підготували учні 4,3 класів, а також запрошені гості - вихованці дитячого садка №32.

  Сторінками української історії провели учасники свята дітей початкової школи, ознайомивши із найсміливішими захисниками нашої країни від сивої Київської Русі і до сьогодні.

День Вчителя

День Вчителя
 • П'ятниця, 02 жовтня 2015
 • День працівників освіти.

  Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени, тоді коли гарна, погожа осінь обдаровує нас багатими земними дарами, так і ми, вчителі, даємо дітям неоціненні скарби людських знань, які є важливими у житті.