Міжнародний день миру

• Сонях- жовтий!
    Небо- синє!
    В Украiнi ми єдинi!!!

У школі № 85 м.Києва відбулася урочиста лінійка за нагоди Міжнародного дня миру.

Варта пам'яті та урочиста передача прапора

• Понеділок, 21 вересня 2015
  • На Міжнародний день миру відбулася передача прапора, який побував у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході України і був вручений школярам нашої школи бійцями 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил України. Учні нашої школи від імені Голосіївського району міста Києва передали естафету учням гімназії „Потенціал” Оболонського району.

учениця СШ 85 прийняла участь Фестиваль культури народів Подолу Четвер, 17 вересня 2015

учениця СШ 85 прийняла участь Фестиваль культури народів Подолу

В цьому році в Києві проходив "Фестиваль культури народів Подолу" в якому активну участь приймала учениця нашої Спеціалізована школа 85 м.Києва Milena Shaqarishvili разом із своїм колективом Iberieli для того, щоб показати що від початку часів у Києві на Подолі поруч з українцями живуть вірмени, греки, євреї, німці, поляки, грузини та представники інших народів. Цей фестиваль - спроба познайомити киян та гостей міста з історією та сьогоденням народів Подолу.

1 вересня - День знань

• Вівторок, 01 вересня 2015
  • Сьогодні свято у малят))) І знову 1 вересня!
    У школі гомінко лунають дитячі голоси та сміх, в коридорах багато батьків, вчителі зі святковим настроєм впевнено шикують свої класи на урочисту лінійку...
    Зі святом! І шалених успіхів у навчанні та педагогічній діяльності!!