День Організації Об'єднаних Націй

Станції квесту підготували учні 10-11 класів під керівництвом учителя права Лис Ольги Олексіївни. Всього у квесті було 4 станції: «Україна та ООН», «17 цілей сталого розвитку», «Ціль 16 – як ти її розумієш», «Рада безпеки ООН». Всього було задіяно понад 100 учнів. Перемогу у квесті здобула команда 8-Б класу, яка набрала найбільшу кількість балів.

Напередодні, 24 жовтня, в школі було оформлено інформаційні стенди. Учні 8-го класу разом з вчителем англійської мови Дельмаєвою Белою Русланівною підготували відео-презентацію про ООН, напрями її діяльності, ЮНЕСКО та проект «Асоційовані школи ЮНЕСКО», яка була показана в актовій залі школи для учнів 7-11 класів.

Урочистим завершенням свята стала посвята Юних послів миру, які долучилися до шкільного Корпусу миру. Сьогодні громадський рух «Діти – посли миру» - це активно діючий рух юних лідерів, які навчаються та водночас просувають у суспільство ідею загального миру на Землі через взаємний діалог, співпрацю та консолідацію зусиль з відповідною активною громадянською позицією. Рух було започатковано 22 вересня 2014 року за ініціативи спеціалізованої школи № 85 міста Києва.