Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

з педагогіки та психології : Бабанська Марія, Сирота Ангеліна

з інформатики : Савінов Віктор

з трудового навчання : Ярина Тетяна

з лінгвістики : Кравченко Данило, Іванчик Віра, Махмудова Вікторія,    Капрару Марія, Джелалі Анна, Мішра Інеш, Пащенко Софія, Яровий Ігор, Гуркіна Аліса, Шарабура Аліса, Лі Анастасія, Янко Ксенія

з російської мови : Мішра Інеш, Джелалі Анна, Шарабура Аліса, Яровий Ігор, Гуркіна Аліса, Пащенко Софія, Камінська Яніна, Гринько Андрій,             Кухта Мирон, Хоменко Уляна, Кухарова Марія, Лі Анастасія, Янко Ксенія

з правознавства : Гиря Єгор, Гринько Андрій, Абрамович Ксенія,            Галета Михайло, Шевцов Андрій

з комп’ютерної графіки : Романенко Аріна

з хімії : Лехан Діана, Назарова Валерія, Шарабура Аліса, Джелалі Анна, Листопад Максим, Савінов Віктор, Осовський Семен

з фізики : Кальян Олег, Листопад Максим, Накопія Давид, Савінов Віктор

з української мови та літератури : Корнєва Анастасія, Мельникова Марія, Кравченко Данило, Баніна Тетяна, Капрару Марія, Джелалі Анна, Яровий Ігор, Абрамович Ксенія, Хоменко Уляна, Камінська Яніна, Шевцов Анрій,          Янко Ксенія

з інформаційних (офісних) технологій : Єфремов Максим, Гринько Андрій, Савінов Віктор

з німецької мови : Грицько Олександр, Шарабура Аліса, Джелалі Анна, Капрару Марія

з математики : Сазонов Єгор, Галабір Олександр, Апіянц Іван,          Антоненко Артем, Кравченко Данило, Пшенишнюк Едуард,                 Ткаченко Тимофій, Мішра Інеш, Пащенко Софія, Савінов Віктор,     Ємельянова Анастасія, Балькін Ярослав, Короткевич Єлизавета

з історії : Кальян Олег, Назарова Валерія, Пащенко Софія, Шарабура Аліса, Гринько Андрій, Кухта Мирон, Абрамович Ксенія, Янко Ксенія, Шевцов Анрій, Клепініна Вероніка

з географії : Зуєва Арина, Зінюк Стефанія, Шарабура Аліса, Бендас Ростислав, Богашова Владислава, Логацька Світлана, Янко Ксенія,   Варданян Ліана

з WEB-дизайну : Савінов Віктор

з англійської мови : Капрару Марія, Гринько Владислав, Мішра Інеш, Листопад Максим, Авхледіані Аліка, Камінська Яніна, Логацька Світлана, Осовський Семен, Саллям Салех, Севостьянова Ірина

з фізичної культури : Балькін Ярослав, Форотинська Діана

з біології : Зінюк Стефанія, Лехан Діана, Назарова Валерія, Кальян Олег, Камінська Яніна, Осовський Семен.