Початок ІІ семестру 2020-2021 н.р.

• Вітаємо з початком ІІ семестру 2020-2021 навчального року.

Бажаємо здоров'я та успіхів у навчанні.

З 11 по 22 січня 2021 в школі - дистанційне навчання

Шановні учасники освітнього процесу СШ 85 міста Києва!

Успіх там де обирають правильні рішення, що  спираються на нормативні документи, напрацьований досвід та здоровий глузд!

Кожен з нас має дотримуватися чітких правил, створювати  комфортні умови для організації освітнього процесу, особливо під час дистанційного навчання, налаштовуватися  оптимістично та дбати про здоров’я!

У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва  організоване навчання на час карантину з використанням можливостей інтернет- ресурсів та шляхом дистанційного навчання. Платформа Microsoft Teams в постійній роботі, слідкуйте за оновленнями!

Ми створили «електронну скриньку» ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ – БАТЬКІВ, УЧНІВ, ПЕДАГОГІВ для налагодження оперативної комунікації на період обмежувальних протиепідемічних заходів - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Електронна скринька» створена для онлайн-зв’язку з адміністрацією з невирішених питань щодо організації освітнього процесу (у разі неможливості вирішення питання класним керівником).