Тиждень екологічного споживача-2015

Наша Спеціалізована школа 85 м.Києва приєднується до популяризації екологічно відповідального споживання в Україні, і пропонує, як завжди, великій дружній шкільній родині виготовити поробки власноруч, використовуючи природні матеріали, кращі з робіт будуть експонуватись у вестибюлі школи на тематичній виставці: "Дари осені" з 30.09 по 02.10.2015 (поробки необхідно принести своїм класним керівникам до ранку 30 вересня)
Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нашої кампанії!

ТЕС є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу у перший тиждень жовтня: у Швеції, Великобританії, Македонії, а також Аргентині, Індії, Перу — загалом у 25-ти країнах Європи, Африки, Азії та Латинської Америки за підтримки Шведського товариства охорони природи.

Цього року кампанія проходитиме під гаслом «Живи органічно!» і буде сфокусована на популяризації органічного харчування та землеробства, як частини культури сталого споживання та харчування, серед сімей з дітьми та інших пріоритетних цільових груп, а також серед фермерів, що потенційно могли б перейти на безпечний для природи та здоров’я спосіб вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції.

upd.

Крім зазначеної виставки поробок "Дари осені" включатиме експонування консервованих заготовок (по одній банці від кожного класу) з розкриттям "сімейних рецептурних секретів".
Так що приносьте свої сімейні ласощі разом з рецептами!
Крім того під час тижня проводитиметься щорічна акція "Врятуй дерево!" (збір макулатури та висадка дерев, придбаних на кошти від макулатури), екскурсії, квест, лінійка і конкурс плакатів...
Долучайтеся!