Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, стоїть питання підготовки школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров'я. Тому виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть і перед батьками і перед школою.

Основна мета проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності - допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

Турбота  про  життя  та  здоров’я  дітей – це

наважливіша праця вихователя. Від стану здоров’я,

життєрадісності  та  бадьорості  дітей   залежить

їх   духовне життя, світогляд, розумовий розвиток,

міцність знань, віра у свої сили.

В. Сухомлинський