Історія та традиції школи

• Школа привітно розкрила двері для перших учнів у 1934 році. За 75 років свого існування знайшла своє обличчя – розумне, дружнє і відверте.

У 1956 році в маленькій будівлі 30-х років минулого століття (побудованої для 18-ти класів учнів мікрорайону Ширма, Деміївка) була відкрита школа № 85.

У перше десятиріччя під керівництвом директора Карпця А. П. приміщення школи було добудоване більше ніж удвічі. Тоді ж започаткувались перші традиції школи.

Директором Бакановою О. М. та колективом школи проводилась настільки цікава і різноманітна робота, що випускники тих років, зустрічаючись у рідних стінах, із захопленням згадують і перші табори праці та відпочинку в селі Ксаверівка та «Корчагінець» у місті Боярці, і пошукову роботу клубу «Пам’ять» (зустрічі з льотчиками 43-ВАП, партизанами-підпільниками і т.д.), і незабутні вистави шкільного театру.

Сєріков В. О., наступний директор школи, здійснив капітальний ремонт школи. Приємно відзначити, що  вчителі та учні старших класів після уроків допомагали  ремонтувати приміщення, поряд з цим учні брали участь в спортивних змаганнях, олімпіадах, здобували для рідної школи кубки переможців, грамоти, нагороди.

Під керівництвом нинішнього директора Федунової Т. М. колектив учителів та учнів зберігає та продовжує традиції школи, робить все можливе для створення моделі школи майбутнього.

Спеціалізована школа № 85 міста Києва - це поєднання традицій та сучасності, це багато поколінь киян, які навчались в цій школі, приводили сюди своїх дітей, а деякі вже приводять своїх онуків. Як кожна школа ми маємо свої традиції, спогади, святкові дня та дні пам'яті. Ми завжди раді гостям, вміємо та любимо вітати нових людей у стінах школи.

У нашій школі традиційно проводиться Свято першого дзвоника, на якому зустрічають маленьких першокласників і вітають їх у школі. Також традиційно відбувається Свято останнього дзвоника, на якому розказують про успіхи учнів і прощаються з випускниками школи, кажуть їм напутні слова, зичать доброї дороги в житті. І ще багато може бути традицій у кожній школі — це і спартакіади, і предметні олімпіади, і вечори зустрічі з випускниками, і різні фестивалі тощо.

Словом, у кожній школі є свої традиції, які склалися в процесі роботи від самого її заснування і до яких завчасно готуються всі учні. Це дуже добре, адже кожна така традиція організовує учнівський колектив, згуртовує його, зміцнює, здружує і передається як естафета наступним поколінням учнів. Це і є шкільна традиція.

А бувають ще свої традиції і в класі, адже діти проводять у школі багато часу і все їхнє дитинство та юність проходять у класному колективі школи. Тому за цей час і складаються певні традиції. І бажано, щоб це були хороші традиції, де панує доброта і взаємоповага, співчуття і щирість, де всіх єднає дружба і взаємодопомога, де діє правило: «Один за всіх і всі за одного»

Comments (0)