Наказ про конкурсний прийом до школи

• УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ № 85

МІСТА КИЄВА

Н А К А З

“20” січня 2017 року                                                                 № 22

Про організацію конкурсного прийому дітей до школи

в 2016-2017 навчальному році

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 778, Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 19.06.2003 № 389, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 за № 547/7868, згідно зі Статутом школи, на виконання рішення педради школи № 1/1 від 10.01.2017, з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до школи:

НАКАЗУЮ:

1. Заступникові директора з навчально-виховної роботи Клопотенко О.В.:

1.1    оформити інформаційний стенд для батьків майбутніх першокласників не пізніше, ніж за місяць до початку конкурсного приймання до 1 класу, розмістивши на ньому перелік завдань, за якими буде проводитись співбесіда з дитиною та інформацію про роботу психолого-педагогічної комісії;

1.2.   організувати з 27.03.2017 роботу педагогічної комісії, чисельність якої не повинна перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога, для конкурсного приймання майбутніх першокласників;

1.3.   підготувати та провести 11, 18, 25 лютого, 11, 18 березня 2017 року Дні відкритих дверей для майбутніх першокласників;

1.5.   провести інструктивно-методичну нараду з учителями, які будуть задіяні у проведенні Днів відкритих дверей для майбутніх першокласників;

1.6.   проінформувати мешканців мікрорайону про проведення в школі Днів відкритих дверей для майбутніх першокласників.

1. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Клопотенко О.В. та Зарицькій Г.В.:

2.1.    провести конкурсний набір учнів до 1-9-х класів

2.2.    створити комісії з проведення конкурсного прийому учнів:

до 1-4-х класів:

голова комісії – Клопотенко О.В.

члени комісії: Розумна М.Б., учитель початкових класів;

Сазонова-Беньковська А.О., практичний психолог;

до 5-9-х класів:

голова комісії – Зарицька Г.В.,

члени комісії:    Дробна Л.С., учитель російської мови та літератури,

Белецька О.В., учитель англійської мови

2.3.    створити апеляційну комісію у складі:

голова комісії – Орлова В.Г., заступник директора з виховної роботи;

члени комісії:    Савченко М.О., учитель початкових класів;

Баранівська В.М., практичний психолог;

2.4.    головам методичних об’єднань Рачек Г.О., Литвин Л.В., Дробній Л.С. та Белецькій О.В. підготувати завдання для конкурсного прийому учнів (до 01.02.2017);

2.5.    головам комісій Клопотенко О.В. та Зарицькій Г.В.:

2.5.1.     підготувати графік проведення засідань конкурсної комісії для вступу

до 1 класу до 23.03.2017;

до 2-9 класів до 01.06.2017;

2.5.2.     розмістити інформацію на стенді для батьків та на сайті школи (протягом 10 днів).

1. Заступникові директора з господарської роботи Іваненку Л.П. тримати на постійному контролі питання додержання санітарно-гігієнічних вимог для успішного проведення Днів відкритих дверей для майбутніх першокласників.
    2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                     Т.М. Федунова

Виконавець:

Заст. директора з НВР