З днем Соборності, Україно!!!!!

День Гідності та Свободи

• День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Х ювілейний інтеграційний фестиваль "Сонячні барви" 2021

• Учнівсько-батьківська громада школи № 85 запрошує на свято небайдужих людей!

16 листопада - Міжнародний день толерантності

• Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості, поклало початок відзначенню у всьому світі Міжнародного дня толерантності.

30 років Незалежності України

• З Днем Незалежності України!
    30 років тому на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами, які символізують пам'ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.
    Справжній скарб та потенціал нашої країні – це її громадяни.
    Пам’ятаймо, незалежність починається з нас, а сила країни — у кожному з нас!

Таланти твої, школо!

В школі в рамках проєкту «Обдарована дитина» відбувся фестиваль «Таланти твої, школо!»

День пам'яті та примирення

• 8 травня - День пам’яті та примирення

9 травня -   День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,

встановлені  Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”.

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

26 квітня 2021 року

в школі -

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

«ЩО ТРЕБА ЗНАТИ, ЩОБ ПЕРЕДБАЧИТИ,

ПЕРЕДБАЧАТИ, ЩОБ ДІЯТИ!»

Міжнародний день пам'яті про чорнобильску катастрофу

26 квітня у світі відзначають Всесвітній день інтелектуальної власності, Міжнародний день пам'яті катастрофи на Чорнобильській АЕС.

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

• Четвер, 04 лютого 2021
  • Оголошення

Дорогі випускники!

Ми щиро раді бачити Вас в рідній школі!

Сподіваємось, що Вам завжди затишно і радісно від зустрічі один з одним та вчителями.

Нажаль, цього 2021 року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, зустріч випускників у приміщенні школи не відбудеться.

Адміністрація школи.

З Днем Соборності України

• П'ятниця, 22 січня 2021
  • З нагоди Дня Соборності України та з метою  виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу, в школі були проведені тематичні виховні години, а саме: «Ми – українці», «День Соборності України», «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 1-11 класах ...

Початок ІІ семестру 2020-2021 н.р.

Вітаємо з початком ІІ семестру 2020-2021 навчального року.

Бажаємо здоров'я та успіхів у навчанні.

З 11 по 22 січня 2021 в школі - дистанційне навчання

Дорогі вчителі, діти та батьки!

• Вітаємо з Днем знань - з 1 вересня! Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомогають у досягненні високих результатів!

Свято останнього дзвоника

• Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

Свято останнього дзвоника. Для кожного з нас останній дзвоник - символ закінчення навчального року.  Це свято у травні збирало на шкільному подвір’ї вчителів, школярів та їхніх батьків. Свято було і радісним, і сумним водночас: радісне, бо закінчився навчальний рік і попереду чудові літні канікули. І сумне, бо дзвоник востаннє лунав для наших найстарших учнів – одинадцятикласників. У кожного з них,зазвичай,  були  свої мрії. Вони були  легкі і кольорові, як і кульки, які вони тримали у руках і відпускали в небо, щоб всі мрії здійснились! На завершення святкового дійства традиційно лунав останній дзвоник.

21 травня - День вишиванки

• Четвер, 21 травня 2020
  • Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

День вишиванки - народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

10 травня - День Матері

• Неділя, 10 травня 2020
  • Вітання !!!

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
    В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
    За сонечко ясне, за серце прекрасне,
    За те, що добром зігріваєте нас,
    За те, що в щасливу і скрутну хвилину
    Ми можемо всі прихилитись до вас.
    Хай вас обминають невдачі та грози,
    Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
    Міцного здоров'я з роси і води,
    Бадьорість та настрій хай будуть завжди!

З Великоднем!

• Вітаємо з Великоднем! Зичимо миру, злагоди, добробуту, здоров'я!

Поради для захисту від коронавірусної інфекції

7 порад для захисту від коронавірусної інфекції