Традиції школи

  • Спеціалізована школа № 85 міста Києва - це поєднання традицій та сучасності, це багато поколінь киян, які навчались в цій школі, приводили сюди своїх дітей, а деякі вже приводять своїх онуків. Як кожна школа ми маємо свої традиції, спогади, святкові дня та дні пам'яті. Ми завжди раді гостям, вміємо та любимо вітати нових людей у стінах школи. 

    У нашій школі традиційно проводиться Свято першого дзвоника, на якому зустрічають маленьких першокласників і вітають їх у школі. Також традиційно відбувається Свято останнього дзвоника, на якому розказують про успіхи учнів і прощаються з випускниками школи, кажуть їм напутні слова, зичать доброї дороги в житті. І ще багато може бути традицій у кожній школі — це і спартакіади, і предметні олімпіади, і вечори зустрічі з випускниками, і різні фестивалі тощо.

    Словом, у кожній школі є свої традиції, які склалися в процесі роботи від самого її заснування і до яких завчасно готуються всі учні. Це дуже добре, адже кожна така традиція організовує учнівський колектив, згуртовує його, зміцнює, здружує і передається як естафета наступним поколінням учнів. Це і є шкільна традиція.

    А бувають ще свої традиції і в класі, адже діти проводять у школі багато часу і все їхнє дитинство та юність проходять у класному колективі школи. Тому за цей час і складаються певні традиції. І бажано, щоб це були хороші традиції, де панує доброта і взаємоповага, співчуття і щирість, де всіх єднає дружба і взаємодопомога, де діє правило: «Один за всіх і всі за одного»

Comments (0)

Leave a comment

You are commenting as guest.